Adler Stanisław (kierownictwo produkcji
) | Bieńkowski Bogdan (dźwięk
) |
Bryzek Konrad (dyrekcja orkiestry
) | Całka Janusz (współpraca operatorska
) |
Chęciński Sylwester (reżyseria
) | Chojkowska Wiesława (wnętrza
) |
Chojnacki Tadeusz (kierownictwo produkcji-współpraca
) | Chojnacki Tadeusz (współpraca produkcyjna
) |
Ciemnołoński Jerzy (współpraca produkcyjna
) | Dmitroca Eugeniusz (montaż - współpraca
) |
Dobracki Zbigniew (charakteryzacja
) | Dobrowolski Marek (kierownictwo produkcji-współpraca
) |
Dolewski Paweł Maria (współpraca reżyserska
) | Domiczek T. (charakteryzacja-współpraca
) |
Dominiak Zdzisław (dźwięk - współpraca
) | Dzień-Ciemnołońska Barbara (współpraca reżyserska
) |
Franciszczak J. (dźwięk-współpraca
) | Grandys Jan (scenografia
) |
Herman Andrzej (współpraca reżyserska
) | Jarosz Józef (scenografia - współpraca
) |
Kaźmierski Zygmunt (charakteryzacja - współpraca
) | Kilar Wojciech (muzyka
) |
Korzyński Andrzej (muzyka
) | Kosarewicz Tadeusz (scenografia
) |
Kuchnia A. (scenografia-współpraca
) | Lachowska H. (współpraca reżyserska
) |
Lachowska Halina (współpraca reżyserska
) | Łapa Stanisław (konsultacja
) |
Magda Julian (współpraca operatorska
) | Matula Jerzy (współpraca reżyserska
) |
Matyjaszkiewicz Stefan (zdjęcia
) | Mierzejewski Marek (kostiumy
) |
Moniak Jerzy (współpraca produkcyjna
) | Mularczyk Andrzej (scenariusz
) |
Niedźwiecka Janina (montaż
) | Olejnik Zygmunt (montaż - współpraca
) |
Osiecki Krzysztof (montaż
) | Ostoja-Zagórski Zbigniew (dekoracja wnętrz
) |
Patkowski Ryszard (dźwięk
) | Petelski Czesław (kierownik artystyczny
) |
Raińska-Piotrowska Jadwiga (charakteryzacja
) | Ramlau Andrzej (operator
) |
Reruch Zofia (kostiumy - współpraca
) | Ronert Z. (kierownictwo produkcji-współpraca
) |
Rutowicz Iza Irena (kostiumy
) | Rutowicz Jerzy (kierownictwo produkcji
) |
Siczek K (dźwięk-współpraca
) | Siekierski Edmund (scenografia - współpraca
) |
Sitarz Mieczysław (współpraca operatorska
) | Skowroński Zdzisław (kierownik literacki
) |
Sobczyk Józef Leszek (współpraca produkcyjna
) | Stachlewski Jacek (zdjęcia
) |
Szopa Krzysztof (współpraca produkcyjna
) | Szydełko Franciszek (konsultacja
) |
Trzaska Władysław (konsultacja
) | Ville Andrzej de (współpraca produkcyjna
) |
Wasilewska Alicja (kostiumy
) | Zalewski Gerard (współpraca reżyserska
) |
Zylewicz Stanisław (szef produkcji
) | Żołnierski Artur (scenografia - współpraca
) |
|